سفارش تبلیغ
صبا
به بهانه تمدن

 

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچک » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net کلیک کنید

 

پروردگارا

 

آنچنان ما را از ما فیها بی نیاز کن،

 

که در قربان گاه عشق تو،

 

همچون ابراهیم مشتاقانه حاضر شویم،

 

تا اسماعیل وجود رادرراه هدف مقدست قربانی کنیم.

 

 

 


تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچک » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net کلیک کنید


 


نوشته شده در شنبه 89/6/27ساعت 2:17 عصر توسط زهرا روحانی نظرات ( ) |

   

  پروتکلهای دانشوران صهیون(قسمتی ازپروتکل دوم)

 

اشخاص برگزیده ی ما(مشاوران مخفی )از همان کودکی بگونه ای خاص تربیت و برای اداره ی امور جهان کاملا آماده شده اند.سالها اطلاعات مورد نیاز خودرااز روشهای سیاسی ماودرس هاوتجارب تاریخ ومشاهده ی روندحوادث که پیاپی اتفاق می افتد،تغذیه کرده اند.

اما گوییم(غیر یهود )به هیچ وجه قادر نیستند از مطالعات مستمر تاریخی بهره ای ببرندوحکمتی بیاموزند؛ بلکه فقط طریقه های نظری یکنواخت را پی میگرند،بدون آنکه در نتایج احتمالی حوادث تعمق واندیشه کنند.با چنین وضعی دیگر نیازی نیست که به گوییم کم ترین بها واهمیتی بدهیم.پس بگذارید به حال خود باشند تا لحظه ی ربودنشان فرا برسد،یا با آرزو های خود زندگی کنند ودر عالم خیال برنامه بریزندو یا با خاطرات شیرین گذشته ی خود سرگرم شوند. این ها همه باید به عنوان نقش اصلی آن ها باقی بماند.

ما موفق شده ایم به گوییم بقبولانیم که اطلاعات نظری وتئوریک آنها محصول ناب علم است.تا زمانی که این هدف ماست،باید از طریق مطبوعات خوداعتقاد به درستی نظریات وآرایشان رادر آنها تحکیم بخشیم.دانشمندان آنها به دانشی که دارند مغرور می شوندو بدون آنکه سعی کنندبرای اثبات درستی آن تجربیات و دانشها از محک منطق کمک بگیرند،نظریه های خود را به مرحله ی اجرا در می آورند.در حالی که آنچه به نظر آنها دانش وشناخت است در واقع چیزی نیست جز آنچه عمال متخصص ما با استادی و مهارت برای آنها نوشته اندواین نوشته ها همه برای آن فراهم آمده است که اندیشه های آنان در جهتی که ما میخواهیم از آنها پرتو گیرند.

مبادا حتی برای یک لحظه هم فکر کنید که این سخنان من پوچ وبی اساس است . در اقداماتی که ما برای پیشبرد نظریات داروین ،مارکس ونیچه انجام دادیم فکر کنید.

باید توجه داشت که امروزه دولتها ابزار بسیار مهمی در اختیار دارندکه در آفریدن حرکت های فکری وجریان های ذهنی به کار گرفته می شود. این ابزار همان مطبوعات است.کار مطبوعات که در قبضه ی ما هستند،این است که نیازهای ضروری وحیاتی ملت را مطرح کنند،شکایات ودرد دل های مردم را پخش نمایندو با آفریدن عوامل خشم ونارضایتی به آنها دامن بزنند.چرا که مطبوعات تجسم ومظهر پیروز شدن آزادی عقیده وبیان هستند.اما حکومتهای گوییم نفهمیدند که چگونه ازاین ابزار استفاده کنند لذا این قدرت در دست ما افتاد وما از طریق مطبوعات به آن قدرت حرکت آفرین وموثر رسیدیم،خود همچنان پشت پرده باقی ماندیم. دست ما پر از طلاست و می دانیم که این طلا رادرمقابل دریا های از خون وعرق ریخته شده بدست آورده ایم.آری ، آنچه کشتیم درویدیم . مهم نیست که ملت ماچقدر کشته داده است؛زیرا هر قربانی ما در پیشگاه خداوند با هزاران قربانی گوییم برابرمی کند.     

 بر گرفته از کتاب پروتکلهای دانشوران صهیون (برنامه ی عمل صهیونیسم جهانی) نوشته ی عجاج نویهض

 

                                                                       تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچک » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net کلیک کنید


نوشته شده در شنبه 89/6/27ساعت 2:0 عصر توسط زهرا روحانی نظرات ( ) |

پرچم اسرائیل بیانگر آرزوی دیرینه یهودیان مبنی بر تصرف تمامی سرزمین های مابین فرات و نیل است که شامل بخش اعظم مصر ، تمامی اردن و قسمتهایی از سوریه و عراق است.

پس از انتفاضه مردم فلسطین فرضیه ی نیل تا فرات به رویایی بیش شبیه نیست تاآنجا که به اعتراف اولمرت نخست وزیر اسرائیل:«رؤیای تشکیل اسرائیل بزرگ پایان یافته و دیگر راه بازگشتی وجود ندارد.»

این مایه ی تاسف است که عده ای در اغتشاشات بعد از انتخابات شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران را سردادند.مگر نه این که پیامبر ما گفته است که اگر مسلمانی صدای تظلم خواهی برادر مسلمان خود را بشنود وبه کمک اونشتابد مسلمان نیست.اصلا از مسلمان بودنمان وانسانیت هم که بگذریم.

به قول عبدالرحمان فرامرزی که گفته است این اسرائیل را که من می شناسم فردا ادعای شیراز را هم میکند و هم میگوید شاعرهای خود شما سعدی و حافظ و غیره هم در شعرهایشان گفته اند و اسم شیراز را گذاشته اند “ملک سلیمان”. حالا هر چه بگویید آن تشبیه است می گویند شاعر های شما اینجا را از قدیم گفته اند ملک سلیمان پس حالا هم ملک سلیمان است .
مگر ادعای مدینه را ندارند مگر ادعای خیبر را ندارند ؟ مگر اینها ادعای عراق و سرزمین های مقدس ما را ندارند ؟

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر مردم فلسطین ولبنان مقاومت نکنند بعد نوبت مصر واردون وسوریه و عراق است.حالا آن ها که سنگ اسرائیل رابه سینه میزنند چقدر تضمین میکنند که اسرائیل که به عراق برسد قصد ایران نکند .آنان که شعار جانم فدای ایران را سر میدهندآنوقت حاضرند جانشان را فدای ایران بکنند.اگر به صرف ایرانی بودنمان هم به این قضیه بنگریم میبینیم که حمایت از این انتفاضه بنفع خودمان است این ها خط مقدم ما جلوی اسرائیل هستند.پس فردا همهگی از خط مقدم مان پشتیبانی میکنیم.

 

 


نوشته شده در پنج شنبه 89/6/11ساعت 5:38 عصر توسط زهرا روحانی نظرات ( ) |

 
امام محمد باقر (ع) در خصوص شب های قدر می فرمایند:

 
سالته عن علامة لیله القدر، فقال: علامتها ان یطیب ریحها، و ان کانت فى برد دفئت، و ان
 
کانت فى حر بردت فطابت.
(وسائل الشیعه، ج 7 صفحه 256)

 
(محمد بن مسلم) از علامت لیلة القدر پرسید؟ پس امام (ع) فرمود: علامت لیلة القدراین
 
است که بوى خوشى از آن پخش مى‏شود، اگر در سرماى (زمستان) باشد گرم و ملایم
 
مى‏گردد، و اگر لیلةالقدر در گرماى (تابستان) باشد خنگ و معتدل و نیکو مى‏گردد. 
 
 

نوشته شده در سه شنبه 89/6/9ساعت 8:10 عصر توسط زهرا روحانی نظرات ( ) |


شب قدر؛

 شــــب توبه
 
شب قدر،
بال گشودن فرشتگان و عرشیان،
روی زمین دیدنی است.
ستارگان با نورافشانی زیبای‌شان اشک‌های سوز و توبة بندگان گنه‌کار
را در اوج نگاه‌های‌شان و در آسمان عشق منعکس می‌کنند.

آری،

دست‌های نیاز سوی خداوند بلند شده است
تا از عطر رحمت او سرشار شوند.

اطرافم را می‌نگرم.
همه جا پر شده است از بوی رحمت
و مهربانی و عشق خداوندی.

همه جا لبریز نالة سوزناک عاشقان الهی است.
نواهای عاشقانه با آوایی عطشناک،
تشنگی روح‌های سرگردان در کویر دنیا را سر می‌دهند
و با ناله‌های
«بک یا الله»
عاشقی و نیاز را به اوج می‌رسانند.


نوشته شده در سه شنبه 89/6/9ساعت 8:8 عصر توسط زهرا روحانی نظرات ( ) |

   1   2      >

Design By : Pichak